خانه / کابل ابزار دقیق / خرید کابل instrument به قیمت کارخانه

خرید کابل instrument به قیمت کارخانه

کابل instrument  کابلی فوق‌العاده برای انتقال انواع سیگنال می باشد. این نوع کابل کارآیی زیادی دارد و از آن برای کابل های صوتی نیز می توان استفاده کرد.از این نوع کابل، تک رشته، دو رشته و سه رشته وجود دارد. این نوع کابل در برابر حرارت بالا بسیار مقاوم است و در برابر نور خورشید مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. این نوع کابل را با مناسب ترین قیمت و به قیمت کارخانه می توانید خریداری کنید.

خرید کابل instrument به قیمت کارخانه

منظور از کابل instrument چیست؟

منظور از کابل instrument چیست؟ این نوع کابل نوعی کابل چند گانه است که سیگنال هایی را که الکتریکی هستند و دارای انرژی کمی هستند برای بررسی و کنترل انواع سیستم های برق انتقال می‌دهند. این نوع کابل با توجه به محلی که راه اندازی می شود دارای شکل های متفاوت و متنوعی است و سه مدل دارد؛ کابل شیلد داخلی، کابل شیلد خارجی و کابلی که مسلح است. این نوع کابل ها زوجی هستند و رشته هایی دارند که دو تا دوتا به هم تابیده شده اند. این نوع کابل ها از سیم هایی تشکیل شده اند که دارای مقاومت پایین هستند و برای انتقال دادن سیگنال ها مورد استفاده قرار می گیرند. به خاطر شکل ظاهری که دارند و اندازه ولتاژی که عبور می‌دهند به جای کابل های صوتی هم مورد استفاده  قرار می گیرند.

این نوع کابل دارای تک رشته، دو رشت دو رشته و چهار رشته هستند. ساختار این نوع کابل ها از مس آنیل است که بسیار نرم است. این نوع کابل در سیستم اندازه گیری داده ها و کنترل آنها به کار برده می شود و در فضای باز و یا به صورت دفن شده زیر خاک قابل استفاده است.  این نوع کابل ها در سیستم هایی که دیجیتال هستند مورد استفاده قرار می گیرد همچنین بین شیرهای برقی ارتباط برقرار می کنند.

این نوع کابل یک کابل ابزار دقیق است و کابلی است که در برابر حرارت بالا بسیار مقاوم و در برابر انرژی خورشید و رطوبت مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. در این کارخانه فروش کابل در سطح بالایی صورت می گیرد.

فروش کابل instrument در تهران

فروش کابل instrument در تهران instrument به عنوان بهترین و با کیفیت ترین کابل تهران به فروش می رسد. همه ما می‌دانیم که کابل برق مهم ترین جزء است که بین وسایل الکتریکی و بدون آن هیچ دستگاهی روشن نمی شود. این نوع کابل یک نوع کابل ابزار دقیق است که کارایی بالایی در بعضی از دستگاه ها مانند دستگاه های دیجیتال دارد و کابلی است که در برابر حرارت بالا مقاوم است و در برابر نور مستقیم خورشید و رطوبت بالا مقاومت زیادی دارد.

این نوع کابل از سیم هایی تشکیل شده اند که دارای مقاومت پایین هستند. برای انتقال دادن سیگنال‌های ضعیف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کابل پر کاربرد رابه قیمت کارخانه خریداری کنید.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

تولید کابل 1.5*2*1 ابزار دقیق

تولید کننده کابل برای بالا بردن کیفیت و دقت مدار های الکتریکی و انتقال فرکانس های پایین به تولید کابل هایی خشک، با دوام که از دقت بالایی برخوردار هستند اهتمام و

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید