خانه / کابل تلفن / کابل تلفن هوایی از دو تا 100 زوج

کابل تلفن هوایی از دو تا 100 زوج

کابل تلفن هوایی عنوانسیت که در معرفی گروهی از کابلهای مخابراتی به کار گرفته می شود. امروز درباره این محصول بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد. البته پیشنهاد خوبی هم به منظور تامین و خرید کابل تلفن با تنوع سایز از 2 تا 100 زوج تقدیم مشتریانمان می شود.
در دنیای سیم و کابل نامهایی که برای محصولات از سمت تولید کنندگان، فروشندگان و خریداران انتخاب یا مورد استفاه قرار می گیرد، تابع نوع کاربری آنها محصول، ویژگی (های) برجسته آنها و گاه حتی غیر مرتبط با مشخصات فنی محصولات می باشد. امروز صحبت از کابل تلفن است و بر این پایه خواهیم دید نوع هوایی آن چه تعاریف و قابلیتهایی دارد.

کابل تلفن هوایی

کابل تلفن هوایی چیست ؟

عبارت کابل تلفن هوائی در صنعت و بازار سیم و کابل ایران برای معرفی دو گروه از کابلهای تلفن استفاده می شود که عبارتند از :

کابل تلفن داخل ساختمان که در اصل برای نصب هوایی بر روی تیر یا غیره طراحی نشده؛ اما در بازار به این کابل که از روکش پی وی سی طوسی رنگ برخوردار است و غالبا برای کابل کشی تلفن داخل ساختمانها و مراکز تلفن مورد استفاده قرار می گیرد، کابل هوایی تلفن می گویند.

کابل تلفن طوسی

کابل تلفن مهاردار و بدون مهار هوایی که مناسب برای نصب در خطوط هوایی مخابراتی است و عنوان کابل هوایی بیشتر برازنده این محصول است. معمولا در این کابلها از عایق پلی اتیلن و روکش پلی اتیلن مشکی استفاده می شود.

کابل تلفن مهاردار و بدون مهار

سایز کابل تلفن هوایی

صرفنظر از این که منظور و مقصود ما از کابل هوایی تلفن کدامیک از دو مورد یاد شده در بالاست، سایزبندی آنها از قاعده یکسانی پیروی می کند. در بیان سایز کابل تلفن حتما به دو نکته اشاره می شود :

  1. تعداد زوج رشته های کابل : برای کابل هوایی از 2 تا 100 زوج در برنامه روتین تولید قرار دارد و دیگر سایزها مطابق سفارش و با توجه به الزامات طراحی، قابل تولید خواهد بود.
  2. قطر هادیها : 0.4، 0.5 و 0.6 میلی متر قطر رایج برای کابلهای تلفن است که از آنها در گفت و گوهای میان فروشنده و خریدار به ترتیب با اسامی کابل صفر چهار، کابل صفر پنج و کابل صفر شش یاد می شود.

کابل تلفن هوائی

خرید انواع کابل تلفن

برای تهیه و خرید انواع کابل تلفن هوایی و زمینی راهی آسان پیش روی مشتریان است :

  • سفارش خود را در برقراری ارتباط با دپارتمان فروش بیان و ثبت بفرمایید
  • پیشنهاد فنی و مالی در زمان کوتاه به اطلاع شما خواهد رسید
  • تاییدیه امور مالی دریافت می شود
  • کابل تلفن مورد نظر شما آماده تحویل می گردد
ارتباط با واحد فروش :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

فروش کابل تلفن jy(st)y

کابل تلفن JY(St)Y با تنوع تعداد زوج رشته

در نامگذاری و دسته بندی کابلهای تلفن محصولی با نام کابل تلفن JY(St)Y وجود دارد. …

Call Now Buttonتماس بگیرید